Гібридний Інвертор Junlee 5KW (JL5KWHI48V)
Код товару: 16-0002769
Виробник: Junlee
Немає в наявності
+ 520 балів на рахунок
Умови повернення
Умови повернення
Повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця, детальніше
Доставка
Доставка
Доставляємо товар перевізниками Нова Пошта та Укрпошта
Оплата
Оплата
Можлива електронна оплата (VISA, MASTERCARD) або післяплата.
🎁 БОНУСНІ БАЛИ
🎁 БОНУСНІ БАЛИ
Вид товару Гібридний інвертор
Вихідна напруга 208/220/230/240V
Вихідна частота 50/60 Гц
Вхідна напруга 90-280 V
Вхідний струм 40 А
Гарантія в місяцях 12
Діапазон напруги MPPT 120-450 V
Ефективність (пікова) 99,5%
Країна реєстрації бренда Китай
Країна-виробник Китай
Максимальний струм заряду 80 А
Модель 5KW
Напруга акумулятора 48 V
Перетворення DC/AC
Потужність 5000 W